Odział w KatowicachOdział w WarszawieOdział w Poznaniu

MATERIAŁY

Jaka powinna być wzorowo wykonana przeprowadzka? Bezpieczna, sprawna i terminowa.

Tego się trzymamy w MAX-Przeprowadzki i dokładamy wszelkich starań, aby po każdej realizacji z zadowoleniem usłyszeć od Klienta te trzy pochlebne przymiotniki. Co dokładnie robimy z powierzonym nam mieniem? Oto najważniejsze etapy:

PAKOWANIE

firma przeprowadzkowa Warszawa 2

Niezwykle istotny proces, od którego zależy powodzenie całego przedsięwzięcia. Odpowiednie rozplanowanie działań i bezpieczny ładunek, to podstawa każdej przeprowadzki. W razie potrzeby nasi pracownicy demontują meble, a po przewiezieniu do docelowej lokalizacji składają, z zachowaniem pierwotnego stanu i wyglądu.

ZAŁADUNEK I TRANSPORT

przeprowadzki biur Warszawa 2

Ładunek spakowany, zabezpieczony, można ruszać w drogę. Dysponujemy flotą nowoczesnych i pojemnych pojazdów, wyposażonych w odpowiedni sprzęt do transportu najróżniejszego mienia. Prowadzą je doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem.

ROZPAKOWANIE I USTAWIANIE

przeprowadzki firm Warszawa 2

Po dotarciu na miejsce, wnosimy i rozpakowujemy zabezpieczony wcześniej ładunek. Klienci mogą wtedy wypić pierwszą kawę w nowym wnętrzu, a my zajmiemy się odpowiednim rozstawieniem w pomieszczeniach przewiezionych materiałów, sprzętu i mebli.

UBEZPIECZENIE

przeprowadzki międzynarodowe Warszawa

Wszystko, co przewozimy, oprócz fizycznego zabezpieczenia z naszej strony, posiada także ubezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych.

Porady przy przeprowadzce

Przeprowadzka nie zaczyna się w momencie podstawienia ciężarówki pod Twój dom. Swój początek ma już wtedy, gdy zaczynasz o niej myśleć. Jej przygotowanie jest równie ważne jak sam transport. Nawet najdrobniejsze szczegóły mają wpływ na cały proces przeprowadzki, dlatego warto do etapu przygotowań podejść z należytą uwagą. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych porad i wskazówek, dzięki którym Twoja przeprowadzka przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo oraz pozwoli Ci zaoszczędzić nerwy, czas i pieniądze.

Harmonogramy sprawdzają się w przypadku każdego przedsięwzięcia, a przy planowaniu przeprowadzki są wręcz obowiązkowe. Określając priorytety oraz kolejność poszczególnych zadań unikniesz bałaganu, komplikacji i niepotrzebnego stresu. Sporządź listę zadań do wykonania: przed, w trakcie i po przeprowadzce. Nasz specjalista z przyjemnością pomoże Ci w stworzeniu harmonogramu przeprowadzki.

Dobrym sposobem na uniknięcie zamieszania przy przeprowadzce jest planowanie w odwrotnej kolejności. Przemyśl, co trzeba będzie przygotować w miejscu, do którego się wprowadzasz. Sprawdź, czy nowy dom lub mieszkanie jest wystarczająco duże, aby zmieściły się w nim wszystkie Twoje meble i sprzęty. Może się bowiem okazać, że część Twojego dobytku zechcesz powierzyć do przechowania w magazynie. Przeprowadzka to także świetna okazja do pozbycia się wszystkich przedmiotów, które do tej pory jedynie zbierały kurz. Zachowaj te rzeczy, które są Ci naprawdę potrzebne. Ograniczysz przez to ilość kartonów i przestrzeń w swoim nowym domu.

Często dopiero w trakcie przeprowadzki ukazuje się prawdziwa ilość rzeczy do spakowania. Aby zdążyć na czas ze spakowaniem wszystkiego to koniecznie przeznacz na pakowanie nawet kilka dni. My dostarczymy Ci kartony oraz wszystkie niezbędne materiały do pakowania z odpowiednim wyprzedzeniem.
Innym wyjściem jest zlecenie pakowania i zabezpieczania wszystkiego pracownikom firmy przeprowadzkowej. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu. Masz również pewność, że Twój dobytek będzie spakowany solidnie i profesjonalnie.

Przewóz swoich rzeczy „na własną rękę” to na pierwszy rzut oka najtańsze wyjście przy planowaniu przeprowadzki. Pożyczenie samochodu dostawczego, zaangażowanie znajomych do pomocy jest kuszącą opcją. Jednak takie wyjście może być bardzo kłopotliwe – brak kartonów, odpowiednich materiałów do pakowania i umiejętności w zakresie właściwego zabezpieczania i transportu to tylko niektóre z przyczyń występowania komplikacji i dodatkowej ilości stresu.
Naprzeciw temu wychodzą firmy przeprowadzkowe. Gwarantują kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek i transportu szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Taka usługa na pozór wydaje się być bardziej kosztowna, jednak zaoszczędzony czas, nerwy i brak jakichkolwiek szkód wywołanych brakiem doświadczenia są warte swojej ceny.

Wybór odpowiedniej firmy to gwarancja udanej i bezproblemowej przeprowadzki. Nie ufaj reklamie. Zapytaj rodzinę, znajomych, kolegów w pracy, na pewno mieli do czynienia już z firmą przeprowadzkową i będą potrafili Ci pomóc. Znajdź firmę z dobrymi opiniami i odpowiednimi referencjami od swoich klientów. Warto również zapytać o ubezpieczenie przewożonego mienia
Składając zamówienie bądź szczegółowy. Pamiętaj o podaniu istotnych kwestii, takich jak: interesujący Cię termin przeprowadzki, adresy załadunku i rozładunku, dokładna ilość i rodzaj transportowanych mebli. Poinformuj firmę przeprowadzkową, czy potrzebujesz kartonów oraz czy jej pracownicy mają pomóc Ci w pakowaniu. Im bardziej szczegółowo opiszesz parametry przeprowadzki, tym bardziej dokładna będzie wycena i tym sprawniej przebiegnie proces przenosin.

Jeśli decydujesz się na samodzielnie pakowanie, musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Po pierwsze – z odpowiednim wyprzedzeniem poproś firmę przeprowadzkową o dostarczenie wszelkich niezbędnych materiałów do pakowania.
Aby mieć pewność, że Twoje rzeczy podczas transportu będą bezpieczne, zastosuj się do poniższych instrukcji dotyczących pakowania:

UWAGA:

Przedmioty szczególnie delikatne lub o dużej wartości, np. sprzęt RTV, antyki, lustra, meble z elementami szklanymi, rośliny, zleć do zabezpieczenia pracownikom firmy przeprowadzkowej. Poprzez swoje doświadczenie znają oni techniki pakowania tego typu przedmiotów.

Najczęściej zadawane pytania

Siedziba MAX-Przeprowadzki mieści się w Warszawie, więc najwięcej zleceń realizujemy w stolicy i jej dzielnicach: Wilanów, Mokotów, Ursynów, Włochy, Wawer, Wesoła, Ursus, Ochota, Wola, Śródmieście, Bemowo, Praga, Żoliborz, Bielany, Białołęka, Targówek , Rembertów, Sadyba, Gocław, Mysiadło, Saska Kępa.
Wiele zleceń wykonujemy w okolicach Warszawy: Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Pruszków, Otwock, Karczew, Góra Kalwaria, Józefów, Michalin, Falenica i wiele innych.

Niemniej jednak przyjmujemy zamówienia na terytorium całej Polski i Europy.

Oczywiście, posiadamy uprawnienia do transportu międzynarodowego. Przeprowadzki zagraniczne wymagają od zespołu MAX-Przeprowadzki jeszcze większej uwagi przy pakowaniu i zabezpieczeniu mienia ze względu na pokonywany dystans oraz optymalnego przygotowania każdego etapu przeprowadzki. Oprócz standardowych procedur, w przypadku przeprowadzki zagranicznej zapewniamy przygotowanie wszelkich dokumentów niezbędnych przy transporcie międzynarodowym.

Swoje zamówienie możecie złożyć Państwo na cztery sposoby:

W myśl zasady – im wcześniej, tym lepiej, przeprowadzkę najlepiej umawiać z dużym wyprzedzeniem. Optymalnym czasem na umówienie się jest okres poprzedzający przeprowadzkę o około dwa tygodnie. Oczywiście przeprowadzki z dnia na dzień są możliwe do wykonania. Jednak pewien zapas czasu pozwala na szczegółowe zaplanowanie przeprowadzki, ewentualną dostawę kartonów, pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, załatwienie formalności. Składanie zamówienia z wyprzedzeniem ma również jedną ważną zaletę – pewność, że interesujący Państwa termin przeprowadzki będzie wolny.

Wycenę możecie Państwo otrzymać na dwa sposoby:

Pierwszy z nich polega na telefonicznym lub mailowym podaniu przez Państwa informacji na temat przeprowadzki. Im bardziej szczegółowo opiszecie Państwo swoje rzeczy do przeprowadzki oraz miejsca załadunku i rozładunku, tym dokładniejsza będzie wycena i sprawniej przebiegał będzie cały proces przeprowadzki.

Wzorowe zamówienie powinno zawierać informacje o:

Drugi, preferowany przez nas sposób to umówienie z naszym specjalistą spotkania, na którym sporządzony zostanie spis mienia oraz ustalone będą wszelkie szczegóły dotyczące przeprowadzki.

Wiele osób poszukujących taniej przeprowadzki decyduje się na pakowanie w worki lub kartony dostępne w marketach. Takie rozwiązania nie dają całkowitego bezpieczeństwa dla przewożonych rzeczy. Wychodząc temu naprzeciw MAX-Przeprowadzki udostępnia gratis sprawdzone, wytrzymałe kartony, w które zapakujecie Państwo swoje mienie bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia. Istnieje również możliwość pomocy pracowników MAX-Przeprowadzki w pakowaniu. Zadbają oni o bezpieczeństwo Państwa rzeczy w czasie transportu, a także posłużą radą przy pakowaniu cennych dla Państwa przedmiotów.

Każda przeprowadzka jest inna i wymaga unikalnego podejścia. Jest wiele czynników, które wpływają na ostateczną cenę przeprowadzki. Jednym z głównych jest rozmiar przeprowadzki, czyli ilość mienia do przetransportowania. Jest to kryterium, pod kątem którego do przeprowadzki dobieramy odpowiedni meblowóz, a także angażujemy odpowiednią liczbę pracowników. Na cenę usługi mają także wpływ: w przypadku bloków mieszkalnych – obecność windy, a także piętro, na którym znajduje się mieszkanie, możliwość swobodnego podjazdu pod adres załadunku, jak i rozładunku, a także zakres usług wchodzące w skład przeprowadzki.

Ilość czasu, jaki trzeba będzie poświęcić na przeprowadzkę jest zdeterminowana głównie przez trzy czynniki:

Przeprowadzka mieszkania może potrwać ok. 4-6h, przeprowadzka domu – 8-10h, natomiast relokacje biur mogą potrwać nawet kilka dni.

Za dobrze wykonaną przeprowadzkę płatność dokonana może być za pomocą przelewu bankowego lub gotówki, zaraz po realizacji usługi. Zaliczka natomiast wymagana jest przy przeprowadzkach zagranicznych lub przeprowadzkach krajowych na większe odległości.

Przeprowadzki krajowe, międzynarodowe oraz relokacje biur są naszymi głównymi obszarami działania. Jednak naszą ofertę staramy się rozszerzać i obecnie obejmuje ona:

© 2018 MAX - Przeprowadzki WARSZAWA | Polityka Prywatności Realizacja Fachowcy.pl Ventures S.A.